Publikovala - - Bře 19, 2013 v Příspěvky od vás

Přežili jsme závěr roku 2012 a někteří z nás přímo fyzicky pocítili nové energie ve svých životech. Ti, kteří pro své osobní potřeby využívají pouze rovinu vědomou tzn. rozum a zatím neobjevili rovinu duchovní, pravda přísun pozitivní energie pociťují pouze v „udržovacím provozním režimu“ na minimálním stupni.

Protože stále platí duchovní zákon : CO ZASEJEŠ, TO SKLIDÍŠ. Pokud sejeme většinou negativní emoce pro sebe i druhé, co by k nám asi mohlo přijít?

Pokud jsme už přijali pozitivní emoce a emocím negativním nedáváme možnost nás „obrat“ o pozitivní energii, můžeme tuto rovinu ve svých myšlenkách, slovech a činech udržet do nekonečna. Proto bedlivě poslouchejme ostatní, nenechme si vzít svoji pozitivní energii a držme se své intuice. Buďme zvídaví, hraví a veďme dialog se svojí intuicí. Ta nám totiž nikdy nelže, ta nám vždy pravdivě odpoví na naše otázky, ta nám vždy ukáže PRAVDU a směr v životě. To je duchovní rozměr v nás. Máme ho všichni, jen jsme na to zapomněli.

Ti z nás, kteří jsou v pravdě, vyslovují své názory v pravdě a nemyslí pouze na sebe, ale i na druhé dostávají pro svůj život nekonečný zdroj energie pozitivní. Vstupují do jejich životů noví jedinci „na stejné vlně“ a společně tvoří nové funkční systémy pro nás všechny. Těmto lidem se daří a dějí se přímo zázraky ve svobodě jejich ducha

Mají dost pro sebe i druhé.

Nechcete se k nim konečně přidat?

Věra Bučilová