Podpora jemným, andělským duším

Publikovala - - Úno 22, 2018 v Články pro vás

 

Každý, kdo se narodil na planetu Zemi, má zde svůj cenný úkol. Každý si pro tento úkol přinesl své jedinečné a vyjímečné energie.

Jemné a citlivé duše nám pomáhají tím, že posilují dobro a světlo, aby bylo silnější, aby bylo na všechno lépe vidět a aby nás tma nepřemohla.

Některé duše zase nesou energii silnější, razantnější a  pevnější, protože pomáhají tím, že vstupují do energeticky náročných situací a tam je řeší.

Problém nastává když se lidé s různými druhy energie nepřijímají a neuznávají se jako součást celku.

Tento problém může nastat, pokud máte jemné energie a jste obklopeni v rodině či v zaměstnání lidmi s energií silnější, razantnější a praktičtější.

I naše společnost to nemá jinak. Uznává a oceňuje pouze výkon a ne bytí. Duševní potřeby se přece nedají zvážit a změřit a co za to? V politice také city nemají místo.

Může se vám tedy stát, že vás vnímají jako přecitlivělé, nepraktické, nepoužitelné a k ničemu.

Útočí na vaši sebehodnotu, sebejistotu, sebevědomí a víru v sebe a vy můžete trpět.

Pak zažíváte zpochybnění, protože se vám nedostává pozitivní zpětné vazby a zraňuje vás to.

Můžete začít pochybovat o svých nádherných a jemných energiích, které jsou v této době na planetě Zemi velmi třeba.

Pokud tyto jemné duše žádají o radu a pomoc u duší s razantní energií, často je podceňují a označí jejich problémy jako malicherné a nevýznamné – oni přece řeší daleko těžší věci –  a jemné duše odcházejí ještě více zpochybněné. Možná, že jste to v životě už zažili. Já ano.

A pak si říkáte, jestli jste tu vůbec dobře?

Ale jemné duše to mají jinak. Právě proto, že jsou jemné a citlivé dokáží s přesností diagnostikovat problémy dřív než se objeví ve fyzické realitě. Svojí citlivostí dokážou pojmenovat a vyjádřit co se děje v jemných rovinách energie. Přinášejí radost, nadhled, lehkost, harmonii, krásu, soucit, jemnost, citlivost, vnímavost, lásku, přijetí, podporu a odpuštění. Jsou milosrdné. Umí léčit traumata. Dokáží propojovat. Ukazují dopředu směr vývoje, mají vizi, udržují pole čistoty a kvality. Ukazují morální kredit a hodnoty.

Je tedy na čase si začít svých energií i sebe vážit.

Třeba už tím, že si toto všechno uvědomíte a můžete se vymezit. Motto staré duše zní: „Ty si dělej svoje a já svoje“. Já to dělám takhle a ty zas takhle.

Vaše energie jsou v současné době velmi potřebné vzhledem k transformaci celé planety.  Nenechte se zpochybnit a sebrat si to, co máte. Když si necháte sebrat co je vaše – co vám pak zbyde? Jak potom budete naplňovat svůj úkol a druhým nemůžete konkurovat v jejich energiích!  Proto si važte svého, je to vaše bohatství.

Je třeba pustit všechna zranění z nepřijetí, odmítání, ignorance a snižování. Snažte se získat nadhled. Pečujte o sebe. Pochopte, že síla je ve vás. Mějte víru v sebe. Přijměte se jako hodnotné a nepostradatelné. Je potřeba si být vědom svých hodnotných energií pro zachování života na planetě Zemi, který nemůže pokračovat bez lásky, kterou nesete, ukazujete a učíte.

Disponujete nesmírnými hodnotami a silami, které vedou celý svět vpřed.

 

S láskou Marie Nestěrová