Hledání na cestě životem

Publikovala - - Říj 4, 2014 v Články pro vás

Mnozí z nás jsou hledající na cestě životem. Často však hledáme vše ve vnějším světě. Tam nám přicházejí zkoušky a lekce, které nám ukazují, jak na tom v životě jsme, jak život a sami sebe zvládáme.

Ale zásadní je obrátit svou pozornost  dovnitř, sám k sobě, do svého vnitřního světa. Tam jsou ty odpovědi, které hledáme.

A co vlastně hledáme?

Sami sebe, kdo jsme, hledáme lásku, hledáme klíč k pochopení situací, sebe a života. Hledáme ztracený ráj, protože víme někde v koutku duše i srdce, že ta realita ve vnějším světě, kterou vidíme a co je nám prezentováno, nemůže být pravda.

Že pravda a láska přece neubližuje, že chápe a pomáhá. Že nemůžeme donekonečna drancovat své síly a planetu Zemi. Že je potřeba se v životě naučit hospodařit se svými silami, časem a energií, abychom si neprohospodařili život.

Hledáme moudrost života, pravdu a klíč k životu a nás samých.

Hledáme pochopení sebe, druhých a života.

Hledáme zdroj informací pro náš každodenní život a pomocnou ruku v nesnázích.

Hledáme milost a přijetí. Radost a spásu. Hledáme dobro a harmonii.

Hledáme řád, ve kterém nám bude dobře – řád života, lásky, pravdy a svobody.

Klíčem je objevit vlastní srdce, se všemi jeho pozitivy. Srdcem jsme napojeni na moudrost vesmíru, kde láska bez podmínek je tou největší silou, která léčí, uzdravuje a pomáhá. Až objevíme a přijmeme lásku svého srdce a začneme podle ní jednat, okamžitě jí s radostí převedeme do svého každodenního života a pak přirozeně do společnosti. Všichni se rádi přidají k funkčním systémům do pravdy a lásky.

A negativita zanikne sama na nedostatek energie, protože už o ni nikdo nebude mít zájem, nikdo ji nebude vyživovat svou energií a pozorností. Bude zbytečná.

Etapa duality, kde bylo dobro a zlo pro poučení lidí a jejich postup do vyššího řádu života, skončila.

Nastal čas jednoty.